Jak odstranit varixy za jediný měsíc a doma? Varikosette je to možné!

24,965

Kristýna Kolomazníková, jedna z předních českých odbornic na toto téma o něm promluvila televizi Nova.

Podle statistik, jedna ze tří žen nad 40 let trpí varixy. A toto procento se neustále zvyšuje.

Ale zdá se, že můžeme zastavit tuto nepříjemnou tendenci právě teď. Kristýna Kolomazníková, odbornice na křečové žíly, a kandidát lékařských věd, nám o tomto problému řekne více.

Dobrý den, Kristýno!

 

 

 

Dobrý den, Michale.

 

 

 

Povězte mi, Kristýno, co je základní příčinou varixů? Někteří lidé říkají, že příčinou jsou geny, jiní – vysoké podpatky, jiní – nadváha, a tak dále.

 

 

To, co jste se zmínil, nejsou příčiny varixů, ale rizikové faktory. Můžete je vidět na obrazovce, v sestupném pořadí od nejdůležitějšího k nejméně důležitému.

Základní příčinou varixů je špatná funkce žilních chlopní. Pravdou je, že problém vzniká pouze v krevních cévách, jinými slovy, v cévách, v nichž se krev pohybuje zdola nahoru.

 

Proti gravitaci?

 

 

 

Přesně tak. To je hlavní faktor. Děje se to docela úžasným způsobem. Krev s sebou nese “zbytky” naší kůže a svalů, prochází z povrchových žil do takzvaných komunikačních žil (konektory). Jsou takto pojmenovány, protože spojují povrchové žíly a hluboké žíly. V těchto komunikačních žilách jsou chlopně, které propouštějí krev z povrchových žil a neumožňují jí se vrátit. Podíváte-li se na obrazovku, můžete vidět, jak tyto chlopně pracují.

Znamená to, že krev je tlačena vzhůru pomocí chlopní?

 

 

 

Stahy srdce a svalové stahy tlačí krev nahoru. Ale tyto dva faktory jsou “pulzující”. Chlopně neumožňují krvi, aby se vrátila zpátky, jak jí velí gravitace, a krev se tak dostane až do srdce.

 

 

 

Ale když chlopně začnou propouštět….

 

 

 

Pod vlivem uvedených faktorů chlopně uvnitř žíly atrofují. Špatné chlopně uvnitř žíly způsobují problémy žilního průtoku krve. Krev začíná stagnovat v žilách, což vede k jejich přetěžování. Průměr žíly se zvětší; chlopně nemohou fyzicky pokrýt celý otvor uvnitř žíly. To způsobí zpětný průtok krve.

Následný průtok krve zesiluje, krev se vrací do povrchových žil. Tlak v žilách se zvyšuje natolik, že jejich stěny nevydrží a začnou bobtnat jako balón. Můžete to jasně vidět na obrazovce.

Zpočátku žíly bobtnají.

Pak ztrácejí svou odolnost a začnou se kroutit. Nejprve se na povrchu kůže objeví žilky, pak se objeví boule a žíly jsou viditelné skrz kůži.

 

 

Jak s tím můžeme bojovat?

 

 

 

Existuje několik způsobů, jak odstranit varixy byly vyvinuty. Patří mezi ně farmaceutické přípravky, chirurgické zákroky, laserové zákroky, elastická komprese a sklerotizace.

Ale injekce se speciálními roztoky a sklerotizace mají nedostatečnou účinnost a negativní vliv na játra. Také klasické a laserové zákroky jsou velmi traumatizující. Kromě toho existuje velké procento relapsu po 3-4 letech od kůry, což znamená, že se varixy objeví znovu. Pokud jde o elastickou kompresi, tato metoda je neefektivní, a kromě toho budete muset trvale nosit kompresní punčochy.

To je důvod, proč byl vyvinut regenerační krém “Varikosette” ?

 

 

 

Přípravek byl vyvinut americkými farmaceuty na základě doporučení AVF

 

 

 

Pokud jde o nás, lékaři v našem flebologickém centru se zúčastnili certifikace tohoto produktu. Jaké byly výsledky?

 

 

Po dobu 1 měsíce jsem prováděla certifikaci revitalizačního krému za použití standardních metod. Vytvořili jsme skupinu 50 osob s různými fázemi varixů – I, II a III. Testy ukázaly, že lidé, kteří měli varixy ve stadiu I a II, se plně zotavili. Pokud jde o lidi s poruchou stupně III, terapie přinesla úplné zlepšení u 27% účastníků, zatímco u ostatních došlo k výraznému zlepšení – porucha ustoupila na úroveň stupně I.

Dříve třetí etapa vždy znamenala nutnost zákroku.

 

 

 

To je naprostá pravda! Zde jsou některé z výsledků našich svěřenců.
Tento člověk byl v první fázi poruchy. Můžete jasně vidět, že problémy jsou úplně pryč. 

Toto byla typická sekundární fáze varixů. A opět výsledek je 100%. 

 

Zde se jedná o třetí fázi varixů. I zde můžeme mluvit o úplném uzdravení.

 

 

 

Ale také víme, že mezi našimi pacienty byla spousta hvězd! Dva z nich souhlasili, že přijdou do našeho studia. Tady jsou.

Dobrý den! Jak se cítíte po použití tohoto jedinečného krému “Varikosette” ?

 

Báječně! Dva měsíce uplynuly a já se nebojím ukazovat nohy na obálkách bulvárních plátků!

Je škoda, že jsme o něm v Čechách tak dlouho nevěděli, ale jakmile jsme vyjeli do zahraničí, zjistili jsme, že ho lidé hodně používají.

Souhlasili jste, že můžeme sledovat některé okamžiky vaší léčby. Budeme rádi, když to ukážete našim divákům a Kristýna bude komentovat to, co vidíme.

Jedná se o pohled na nohy infračervenou kamerou. Červené tečky jsou problematické, varixy. V těchto místech se hromadí krev; proto jsou zřetelně označena.

Tohle je vyléčená noha.
Regenerační krém “Varikosette” 

 

byl použit jako kůra. Můžete jasně vidět na obrazovce, že se v žilách neměstná žádná krev. Od nanesení krému uplynulo 30 minut.

 

 

Co přesně zajišťuje ozdravné účinky tohoto krému?

 

 

 

Za prvé bych chtěla zdůraznit skutečnost, že tento krém obsahuje pouze přírodní složky. To je důvod, proč nemá žádné vedlejší účinky. Jeho účinek je založen na skutečnosti, že si účinné látky, které vstupují do těla přes kůži, najdou cestu do žíly a k chlopni krví a zvýší jejich pružnost a tonus.

Jak dlouho trvá, než se zbavíme varixů pomocí tohoto krému?

 

 

 

Budete potřebovat jeden týden pro odstranění první fáze poruchy a asi měsíc pro odstranění poruchy druhého stupně. Řešení opomíjených případů může trvat až 3 měsíce.

 

 

A poslední otázka. Kde můžeme koupit tento revitalizující krém “Varikosette”?

 

 

 

Revitalizační krém “Varikosette” má všechny potřebné certifikace v naší zemi a je schválen také úřadem pro ochranu práv spotřebitelů, a lze ho tedy bezpečně objednat. Oficiální internetové stránky dodavatele.

Mnohokrát děkujeme našim hostům! Tímto náš pořad dnes končí. Uvidíme se příště a zůstaňte zdraví!

14 Comments
 1. cortneysteele says

  Pokud chcete, aby váš žilní systém dobře fungoval, měli byste nosit boty na názkém podpatku! Vysoké podpatky jsou hlavní příčinou varixů! Lidé v západní Evropě a Americe nosí jen nízké a tím udržují své zdraví !!! A co děláme my? Většina žen nosí vysoké podpatky, čím vyšší, tím lépe, a pak honem zkouší odstraňovat varixy, aby mohly opět nosit krátké sukně.

 2. robertdalya says

  Zamówiłam i widać efekty! Od razu zamówię jeszcze jedną na wszelki wypadek.

 3. aimeebegum says

  Je velmi zajímavé sledovat tuto show. Vždycky si nechám poradit. A vždycky radí dobře. Když jsem se dozvěděla o “Varikosette”, objednala jsem si okamžitě. Za měsíc jsem nemohla poznat svoje nohy! Varixy zcela vymizely.

 4. nenobles says

  Mohu nosit krátké sukně, můžete mi závidět… Ale nemyslím si, že to má co do činění s vysokými podpatky.

 5. brianhallock says

  Tenhle krém je známý už dlouho. Moje matka si s jeho pomocí vyléčila křečové žíly před 2 lety.

 6. charliekelton says

  Američani používají Varikosette už 5 let! Všichni moji kolegové tady ve Státech vypadají jako hollywoodské hvězdy :))

 7. petralayton says

  Ahoj! Zatím krém používám tři dny… nemám slov! Děkuji! Mám pocit, že moje nohy jsou lehčí!

 8. jimmyhavokd says

  Jen čtyři dny uplynuly a už se objevily výsledky! Otoky jsou pryč, moje nohy jsou krásnější! Jsem velmi šťastná!

 9. kathyabdallah says

  ěkuji! Mám pocit, že moje nohy jsou lehčí! Otoky jsou pryč, moje nohy jsou krásnější! Jsem velmi šťastná!

 10. lorralhagins says

  Koupila jsem si ho! A pomohl za jediný týden! Opravdu jsem to nečekala… A je to opravdu levné!

 11. temettresschiles says

  Krém znám; koupila jsem si ho, když jsem žila v zahraničí, už dávno. Porazila jsem varixy; nevrátily se ani po dvou letech. Je to prostě skvělé 🙂 Doporučuji!

 12. austinhintz says

  Krém Varikosette opravdu funguje. Objednala jsem ze stejné webové stránky bez zálohové platby a balíček byl dodán do 6 dnů. Varixy byly pryč za týden a už se neobjevily.

 13. marcellastocks says

  Blahopřejte mi, zbavila jsem se varixů za jediný týden! Jsem v šoku :))

 14. robertmorela says

  Moje nohy nebolí a už se jsou krásné :))) Nádhera! Doporučuji to každé ženě!

Leave A Reply

Your email address will not be published.

− 7 = 3